Gabinet wsparcia I rozwoju
Psycholog. Coach. Terapeuta

" Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany; właśnie zrobiłeś pierwszy krok w jej kierunku"

Kwalifikacje

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii o specjalności Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz podyplomowe studia z Coachingu na Uniwersytecie SWPS. Kolejnym etapem zawodowego rozwoju było rozpoczęcie 4 letniego kursu w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia im. Jerzego Mellibrudy w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Nieustannie biorę udział w licznych szkoleniach organizowanych dla psychologów i psychoterapeutów, ponieważ obszar wykonywanej pracy jest w moim przekonaniu nierozerwalnie związany z potrzebą ciągłego zwiększania umiejętności i uaktualniania swojej wiedzy.

Aby jak najlepiej i najskuteczniej służyć moim pacjentom i klientom, swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Obecnie, oprócz gabinetu PROGRESSO pracuję również w Wielkopolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Katharsis w Poznaniu oraz w Środzie Wielkopolskiej

Jestem także absolwentką studiów ekonomicznych Uniwersytetu UNISA w RPA.

Scroll to Top